ТЪРГОВЕЦ НА АВТОМОБИЛНИ ГУМИ

Фирма НИРА КОМЕРС ЕООД е директен вносител на гуми с украинско и руско производство . Асортиментът, който предлагаме на своите клиенти включва гуми за леки и лекотоварни автомобили, товарни автомобили и автобуси, пътно-строителни машини и трактори. Във връзка с увеличеният обем работа фирмата търси да назначи ТЪРГОВЕЦ на автомобилни гуми в своята база на ул. Околовръстен път 436 до с. Казичене.

Основни отговорности и изисквания:
- развити търговски умения – Продажба на автомобилни гуми, приемане и изпълнение на поръчки от клиенти , намиране и работа с нови клиенти.
- компютърна грамотност
- шофьорска книжка;
- предишен опит в областта е предимство ;
- Средно или висше образование

Фирмата предлага:
- постоянен трудов договор;
- служебен телефон;
- Работно време от понеделник до петък 08.30 -17.30ч
- 20 дни платен отпуск
- Дългосрочна заетост, трудов договор, социални и здравни осигуровки;

Моля, изпращайте подробна автобиография със снимка
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 от 27.04.2016г. единствено за целите на осъществяване на подбор

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

УЛ. ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 436, СОФИЯ

Дата:

14.07.2020

Организация:

НИРА ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за НИРА ЕООД може да получите ТУК