Специалист онлайн магазин- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой клиент, лидер в продажбите на автомобилни гуми и поддръжката на автомобили - отговорен и мотивиран човек на позицията:

Специалист онлайн магазин

Отговорности на позицията:
Онлайн магазин:
Поддържане на артикулите от асортимента на компанията в платформата - редактиране на продукти, актуализация на цени, наличности и др.
Комуникация с потенциални клиенти при възникнали въпроси или необходимост от консултация
Организация на поръчки, съставяне на товарителници, проследяване на входящи фактури
Комуникация с кредитни институции във връзка с организация на опциите за покупка на лизинг
Онлайн присъствие:
Публикуване на актуална информация на сайта и фейсбук страницата на компанията
Съдействие при изготвяне на визията на публикациите
Подкрепа на потребителите и потенциалните клиенти при възникнали въпроси
Анализ на конкуренцията:

Проследяване на активностите на конкурентни бизнеси по отношение на: артикули, ценови сегменти, промоционални активности и др.

Отличният кандидат притежава:
Предходен опит в администрирането на онлайн магазин
Добра компютърна грамотност
Отлични комуникативни умения
Опит/познания в обработката на снимки

Компанията предлага:
Въвеждащо обучение за работа със системите и технологиите в компанията
Отлично възнаграждение, както и допълнителен процент на база реализирани онлайн продажби
Спокойна, приятна и защитена работна атмосфера

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1900 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.04.2020

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК