Инженер продажби -ТОПЛОТЕХНИКА- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, утвърдени като една от водещите компании в продажбата на технологични продукти, търсим да назначим:

Инженер продажби - ТОПЛОТЕХНИКА

Отговорности:

• Работа с целия екип на фирмата с цел реализация и разширяване на търговската дейност в ресор Топлотехника;

• Участие в преговори с клиенти;

• Покриване на всички аспекти в изготвянето на конкретно техническо решение към клиентите;

• Поддържане на динамичен контакт с партньорите и доставчиците, свързани с предлаганите топлотехнически съоръжения;

• Изпълняване на други дейности, възложени от прекия ръководител, свързани с продажбата на технологични продукти.

Компанията предлага:

•Дългосрочна работа в екип от професионалисти;

•Фирмено обучение;

• Работа в динамична среда;

• Добро възнаграждение;

• Възможност за кариерно развитие.

Изисквания:

• Висше техническо образование /предимство са топлотехнически специалности/;

• Познаване на основните процеси и типове оборудване в областта на HVAC, електротехника и ВиК;

• Търговски умения, умения за водене на преговори и ориентация към клиента;

• Владеене на английски език е предимство;

• Валидно свидетелство за управление на кат. В.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

28.08.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК