СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ - С ИСПАНСКИ ЕЗИК

ЕЛДОМИНВЕСТ ООД е създадено 1987 год. За повече от тридесет години ние се утвърдихме, като едно от най-успешните производствени предприятия в България и сме лидер на родния пазар на електродомакински и газови уреди.
ЕЛДОМИНВЕСТ ООД желае да привлече към екипа си високо мотивиран, динамичен, лоялен и отговорен Специалист продажби външни пазари.

Отговорности:
- управлява и развива взаимоотношенията с клиенти на международни пазари;
- води търговски преговори с потенциални ключови клиенти и договоря условията за сътрудничество;
- разработва стратегия за увеличаване на пазарните позиции на дружеството на международни пазари;
- отговаря за събирането на информация относно пазара, големи потенциални клиенти, тенденции и възможности за развитие;
- анализира партньорството с всеки клиент и изгражда подходяща стратегия за работа;

Изисквания:
- висше образование;
- отлично владеене на испански език и работно ниво на английски език;
- търговски опит – минимум 2г.;
- отлични комуникативни умения и ориентация към постигане на резултати.

Компанията предлага:
- интересна работа в млад и динамичен екип;
- мотивиращо заплащане и бонус обвързан с постигнатите резултати;
- допълнително здравно осигуряване;
- ваучери за храна;
- коректност, възможност за дългосрочен ангажимент и професионално развитие.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Испански език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
- комуникативни и презентационни умения; - умения за водене на преговори и взимане на решения; - умения за планиране на времето и спазване на срокове.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

21.10.2021

Организация:

Елдоминвест ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Елдоминвест ООД може да получите ТУК