ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ - БОИ И АВТОРЕПАРАТУРА

ЕВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България.
Евромаркет Автосервизно оборудване предлага доставка, монтаж и сервиз на техника и оборудване за автосервизи и автомивки. Фирмата е партньор със световни лидери в производството на автосервизно оборудване и авторепаратура, между които са:

SPIES HECKER – автобои;
KOVAX – абразиви;
4CR – консумативи за авторепаратура;
SATA- пистолети и системи за боядисване;
MAHA - автоподемна техника и оборудване за ГТП;
HOFMANN - техника за сервиз на автомобилни гуми;
SAMOA - оборудване за масла и греси;
BLOWTHERM - камери за боядисване и зони за подотовка;
WASHTEC - автомивки;
WERTHER - автосервизно оборудване;
CAR-O-LINER - стендове за разпъване;
JOSAM - стендове за разпъване и реглаж.

Във връзка с развитието на бизнеса търсим Търговски специалист бои и консумативи за гр. Бургас и региона.

Отговорности:
- установява контакт с клиенти за бои и авторепаратура;
- провежда срещи със съществуващи клиенти, намира нови, презентира продукти и решения, извършва демонстрации на продуктите;
- изготвя оферти за предпочетените от клиента продукти;
- сключва договори и сделки, и следи за изпълнението им;
- следи за изпълнение на доставката и пуска на машините съгласно договора;
- изготвя отчети за дейността си.

Компанията предлага:
- работа в стабилна и утвърдена компания;
- работа с продукти от водещи световни марки;
- продуктови и търговски обучения, тиймбилдинг;
- сплотен и приятелски екип, отлична работна среда;
- начално обучение след започване на работа;
- много добро заплащане.

Ако описаната позиция отговаря на Вашия опит и професионални интереси, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни съгласно Регламент (ЕС) 2016/679 и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Изисквания: - опит като активен търговец; - опит в сферата на авторепаратурата ще се считат за предимство; - шофьорска книжка и готовност за пътувания; - владеенето на английски или немски език е предимство; - отлични комуникативни умения; способност да намира общ език с различни хора; - енергичност, инициативност, активност; - отговорност, коректност.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

25.06.2020

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК