Фактурист

Описание

Основни задължения

- Оформя и издава документи, свързани с финансовата дейност на търговско
дружество, чиято дейност е продажба на мебели.

- Обработва счетоводните документи, за които пряко отговаря.

- Изписване на стоките продадени на клинти, разпечатване на складови разписки
и фактури.

- Съставя копия от счетоводни справки и документи, необходими на счетоводителя или
за предоставяне на съответните органи.

- Отговаря за състоянието и достоверността на счетоводните документи, които
обработва и води.

- Отговаря за организацията и систематизацията на счетотводните документи.

Как да кандидатствате:

Изпратете актуална автобиография(CV) през rabota.bg или на e-mail nikolovs.box@gmail.com

или се обадете на 0887 05 15 17.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
- Добри компютърни умения. Предишна работа със софтуер на Микроинвест ще се счита за предимство. - Необходими са познания по английски език на ниво B1.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София, Гр. Пловдив

Адрес:

1211 Житен, ул.Стубел №17

Дата:

22.07.2020

Организация:

Маркет 1001

Детайли за организацията:

Повече информация за Маркет 1001 може да получите ТУК