АСИСТЕНТ ПРОДАЖБИ КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ

Търсим Асистент продажби за Национални ключови клиенти и Хорека канал.

Отговорности:
Изгражда и поддържа успешни партньорски взаимоотношения с Национални ключови клиенти и клиенти от Хорека пазара;
Води годишни и текущи търговски преговори;
Отговаря за листване на нови продукти и увеличаване на портфолиото в Национални ключовите клиенти и Хорека пазар;
Планира и договаря маркетинговите активности (брошури, промоции, дегустации);
Следи за изпълнението и ефективността на договорените активности;
Следи състоянието на пазара и изготвя периодични отчети и предложения;
Контролира изпълнението на месечните/годишни планове за продажби;

Изисквания:
Опит в работата с национални ключови клиенти (мин 2 г.);
Висше образование;
Комуникативност и умения за водене на преговори;
Способност за работа в динамична и натоварена среда;
Мотивация за постигане на високи резултати;
Английски на работно ниво.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.07.2020

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК