СКЛАДОВ РАБОТНИК

ВАЛЕНГЕР ЕООД е една от фирмите лидер на пазара, чиято дейност е внос и дистрибуция на храни и аксесоари за домашни любимци. Във връзка с разширяване на дейността си търси да назначи СКЛАДОВ РАБОТНИК за град София.

Основни задължения:

- Участва в товаро-разтоварните дейности.
- Приемане, етикетиране, подреждане и поддържане на получаваните стоки в склада на фирмата.
- Подготвя и прецизно окомплектова заявките за клиентите на фирмата
- Добро познаване на номенклатурата
- Поддържане на ред и хигиена на повереното работно място
- Спазване правилата за здравословни и безопасни условия на труд
- Подпомагане цялостния работен процес;

Основни изисквания:

- Шофьорска книжка категория В
- Средно образование
- Умения за работа в екип
- Стриктност при изпълнението на възложените задачи
- Отговорно отношение към колегите и служебните задължения

Нашите задължения и предложения към вас:

- Трудов договор, осигуровки и дългосрочна заетост;
- Постоянна работа на пълен работен ден от понеделник до петък от 09.00ч до 17.00ч.
- Сигурно и редовно заплащане обвързано с фирмените резултати;

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете своето CV и актуална снимка като използвате бутона за кандидатстване към текста на обявата
Само одобрените кандидати ще получат покана за интервю!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

26.08.2020

Организация:

ВАЛЕНГЕР ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВАЛЕНГЕР ЕООД може да получите ТУК