Складов работник

Ние сме Лаборатории Пиер Фабр - солидна компания с дълга история и традиции. Занимаваме се равитието на иновативни продукти и решения, водещи нашите клиенти от здравето към красотата. В България сме добре известни с марките си: Elgydium, Eludril, Avene, Ducray, A-Derma, Galenic, Rene Furterer, Klorane, Elancyl.

За своята складова база в гр. София (кв. Илиянци) търсим да назначим складов служител.

Основни отговорности:
• Приемане на стока от доставчици, извършване на качествен и количествен контрол;
• Товаро-разтоварни дейности, пренасяне, подреждане и сортиране на стоката в различни зони на склада;
• Правилно придвижване на стоките в склада, спазване на коректността на придружаващата документация;
• Проследяване на количества, срок на годност и партиди;
• Работа със специализиран складов софтуер;
• Интензивна комуникация с останалите служители в склада, със служители на търговска администрация и логистика;
• Изпълнение на координативни дейности при отсъствие на супервайзора на екипа;
• Участие в поддържането на складовите помещения.

Изисквания:
• Минимум средно образование;
• Компютърна грамотност;
• Умение за работа в екип, комуникативност, организираност, прецизност, способност за работа под напрежение;
• Опит на подобна позиция и умение за работа със специализиран софтуер ще се считат за предимство.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.08.2020

Организация:

Пиер Фабр Дермо-Козметик България ЕООД

Повече информация за Пиер Фабр Дермо-Козметик България ЕООД може да получите ТУК