Консултант-продажби

Описание на работата, която извършва изпълнителя на длъжността:
Посреща и обслужва клиенти в търговския обект за домакинска техника - Неф и Бош, и предлага информация и консултации в шоурума на фирмата.
Трудови задачи и задължения:
- Помага на клиентите при избора на стоки, като се съобразява с техните изисквания.
- Поддържа работното си място в подходящ за работа с клиенти търговски вид.
- Аранжира стоките на работното си място.
- Извършва необходимите действия по оформяне на документите, свързани с покупко-продажбите на предлаганите в обекта стоки, приема парични суми и връща ресто при заплащане в брой.
- Преди отварянето и след затварянето за клиенти на магазина хигиенизира търговската площ на обекта.
- Приема доставки за заявени стоки и следи съответствието на поръчаните и доставените стоки и количества.
- Информира управителя за повишен интерес от страна на клиентите към определени стоки и за изчерпване на складовите наличности.
- Приема постъпили рекламации от клиенти и информира управителя на фирмата за тях.
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността.
- Компютърна грамотност, работа с постерминал.
- Работа в екип, взаимодействие и добри комуникативни умения.

ОТГОВОРНОСТИ НА ДЛЪЖНОСТТА
Материални и финансови:
- Отговаря за правилното съхранение на поверените стоки в обекта и следи за тяхното опазване от кражби и повреди.
- Носи имуществена отговорност при вреди или липси на стоки.
- Отговаря за правилната експлоатация и доброто състояние на поверената техника-електронен касов апарат.
- за предпочитане са мъже кандидати /свързано е с получаване на стоки/

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.09.2020

Организация:

Expo2000 Trade Ltd

Повече информация за Expo2000 Trade Ltd може да получите ТУК