Търговски представител

Спрейтех БГ ООД, специализирана в областта на професионалната техника за боядисване – от професионални машини за въздушно, безвъздушно, еърмикс, прахово, течно и електростатично боядисване, както и комплектни линии за прахово и течно боядисване – търси динамични и амбициозни ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ за следните райони : София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе и Монтана.

Комисионен договор : възнаграждението е на база комисионна от общата стойност на продажбите.

Задължения:
- Предлага и презентира продуктите на фирмата в поверения му район
- Поддържа контакти с настоящи и потенциални клиенти
- Работи за разширяване на пазарния дял на фирмата
- Приема направените заявки от клиентите и съдейства за организация на доставките
- Отговаря за организиране на продажбите в поверения му район
- Предлага и представя различни промоции
- Изготвя отчети и справки
- Работи под ръководството на Управителя на фирмата и Търговския директор

Изисквания:
- Образование - средно или висше
- Отлични презентационни умения и организационни умения, предпоставка за постигане на възложените цели
- Търговски опит
- Опит в областта на търговията с машини за боядисване
- Шофьорска книжка - активен шофьор
- Компютърна грамотност
- Умения за работа в екип

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Първоначалния подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография на office@spraytech.bg.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Гр. София, Гр. Русе, Гр. Пловдив, Гр. Монтана, Гр. Варна, Гр. Бургас

Адрес:

ул. Свиленица 14, София

Дата:

18.09.2020

Организация:

Спрейтех БГ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Спрейтех БГ ООД може да получите ТУК