Търговец резервни части и консумативи за селскостопански машини

Във връзка с развитието на дейността в областта на търговията със селскостопански машини и
Изисквания за длъжността
Висше образование;
Отлични комуникативни умения;
Умения за водене на търговски преговори и презентиране на продуктите на компанията;
Умения за работа с клиенти и поддържане на дългосрочни отношения;
Умения за работа в екип и самостоятелно;
Опит на подобна позиция;
Компютърна грамотност и отлични компютърни умения;
Опит в работа с електронни каталози за резервни части;
Аналитично мислене;
Отлично познаване устройството на земеделската техника и инвентар;
Готовност за периодични обучения;
Нагласа за дългосрочни трудови отношения;

Отговорности и задължения по длъжността:
Продажба на резервни части и консумативи за селскостопански машини;
Осъществяване на контакти с настоящи и потенциални клиенти на компанията с цел продажби;
Проучване на пазара – клиенти; тенденции;
Презентиране на продуктите на компанията;
Консултиране на клиенти;
Изготвяне на оферти;
Работа със складова програма;
Следи за наличността на стоки в обекта;
Изготвяне на заявки по спецификации;
Приемане, заприхождаване и изписване на стоки;
Изготвяне на отчети;
Участие във фирмени демонстрации, презентации и изложения;

Фирмата предлага:
Работа в утвърдена фирма на пазара;
Мотивиращо заплащане+ бонусна система за реализации и постогане на резултати;
Работа с продукти и техника на водещи фирми в областта на селскостопанската техника;
Фирмени обучения;
Позицията е изключително подходяща за АКТИВНИ и ДИНАМИЧНИ хора, с добри комуникативни и презентационни умения.
Моля кандидатите за тази позиция да прочетат внимателно посочените изисквания за длъжността!
Ако позицията представлява интерес за вас, моля, да изпратите вашето СV със снимка и подоробно опишете вашия търговски опит в изграждането и поддръжката на търговска мрежа.
Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящата позиция..

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Враца

Дата:

26.10.2020

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК