Телеагент Продажби- Пловдив

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент ,лидер в потребителското кредитиране:

Телеагент Продажби

Основни задължения:
Предлагане на продуктите на компанията по телефон
Проактивно и качествено обслужване на клиентите
Обработване на молби и сключване на договори
Сътрудничество с други отдели

Изискване:
завършено средно образование
добри комуникативни умения
предишен опит с обслужване на клиенти е предимство
притежаване на търговски умения е предимство

Компанията предлага:
добро възнаграждение
индивидуален и екипен бонус
ваучери за храна
допълнително здравно осигуряване
възможност за кариерно развитие

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

23.11.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК