Търговски представител - логистични услуги- София

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент - международна компания в сферата на логистиката, търсим специалист на позиция:

Търговски представител - логистични услуги

Отговорности:

• Активни продажби на услигите, предлагани от компанията на клиенти в съответния регион;
• Поддържане и развитие на клиентската база като се стреми да изгради дългосточно партньорство;
• Извършване на изходящи обаждания с цел организиране на срещи и презентиране на портфолиото от услуги на компанията;
• Идентифициране и разработване на нови възможности спрямо спецификата на рагионалните пазари;
• Отговорност за поддържането и развитието на поверения му търговски район;
• Вземане на решения по време на преговори с клиентите, съгласно Ценовата политика на компанията;
• Ежедневно попълване специален софтуер за дневен отчет на извършените дейности.

Компанията предлага:

• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Твърдо възнаграждение + допълнителна бонусна система пряко обвързана с постигнатите резултати;
• Отличен социален пакет - ваучери за храна, ДЗО, застраховка на работното място;
• Стандартно работно време (понеделник - петък/ 09:00 - 18:00 ч.);
• Служебен лаптоп и мобилен телефон;
• Работа в разпознаваем бранд с екип от изградени професионалисти.

Изисквания:

• Минимум 1-2 години опит на търговска позиция (Търговски представител, Специалист / експерт продажби и тн.)
• Опит в логистична / спедиторска компания;
• Владеене на английски език - ниво B2;
• Шофьорска книжка - В категория;
• Отлични презентационни и комуникационни умения;
• Проактивен подход ориентиран към клиента;
• Гъвкавост и умения за взимане на решения на момента;
• Отговорност към поставените задачи.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

09.02.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК