Мениджър на търговски обект

Ние от Промаркет, сме от 2004г. на пазара на бързооборотни стоки и вече 16 години предлагаме качествени продукти и обслужване на нашите клиенти, а на своите служители - професионални възможности в различни направления. Инвестираме много в мотивираните личности, търсещи своето кариерно и професионално развитие.
За тези години сме се уверили, че най-ценния ресурс е екипът, с който работим, затова сме заложили много в обучението на служителите си.
Промаркет управлява двадесет магазина в гр. София и във връзка с разширяването на търговската ни мрежа обявяваме конкурс за следната свободна позиция:

Мениджър търговски обект

Основни отговорности и задължения:

- Отговаря за оптималното функциониране на търговския обект;
- Отговаря за постигане търговските и финансови цели на обекта, който ръководи;
- Отговаря за оперативното управление на паричните потоци в магазина – засичане и отчитане на касите, следене за злоупотреби и отчет на паричните потоци;
- Отговаря за приема на стоки и продукти в магазина – коректност на доставките, добър търговски вид, срокове на годност и др. Отговаря за правилното заприхождаване и складиране на продуктите;
- Отговаря за зареждането на магазина със стоки и продукти – поръчки, следене на наличности, комуникация с доставчици;
- Грижи за добрият търговски вид и функционалност на обекта – чистота, хигиена, подреденост и правилно функциониране на различните съоръжения;
- Отговаря за персонала на магазина – спазване на правила и норми, обучение на новопостъпили служители, атестация на персонала;
- Осигурява ефективна и позитивна работна среда.

Изисквания към кандидатите:

- Завършено средно или висше образование;
- Опит на подобна позиция в сферата на бързооборотните стоки минимум две години;
- Умения за управление на персонал;
- Добри организационни умения, стриктност и коректност при изпълнение на поставените му цели и задачи;
- Много добри комуникативни умения.

Ние предлагаме:

Динамична работа, даваща възможност за професионално и кариерно развитие;
Фирмени обучения;
Възнаграждение от 1700 до 3000лв бруто, в зависимост от постигнатите резултати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 3000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

СОФИЯ, София 1778, СОФИЯ

Дата:

03.02.2021

Организация:

ПРОМАРКЕТ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ПРОМАРКЕТ ООД може да получите ТУК