Специалист, Управление на стойността от клиенти – гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция “Клиентско изживяване“, отдел „Управление на стойността от клиенти“ търсим мотивиран и отговорен кандидат, който да заеме позиция Специалист, Управление на стойността от клиенти.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ

• Управлява цялостния процес по анализ на клиентски сегменти
• Предлага и провежда различни инициативи с цел максимизиране стойността от клиентите, удовлетвореността и продължителността на техния жизнен цикъл чрез разработване и реализация на кампании
• Участва активно в проекти за разработването и имплементацията на нови системи и приложения с цел по–добрата сегментация и последваща реализация и проследяване на клиентски кампании
• Разработва и защитава бизнес проекти за специфични предложения за таргетирани кампании
• Извършва анализ на резултатите от проведените кампании
• Участва в оптимизирането и подобряването на процеси и процедури, насочени към Управление на взаимоотношенията с клиента, с цел повишаване удовлетвореността
• Активно съдейства в преговорите с настоящи и бъдещи партньори в Програмата за лоялни клиенти на компанията. Участва в месечните инициативи свързани с програмата и фокус кампании

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА

• Висше образование по специалност икономика, статистика или математика.
• Отлични аналитични умения
• Отлични познания и опит при работа с MS Office (Excel, Access, Power Point, Word, Outlook)
• Отлично владеене на английски език
• Умения за ползване на SQL или други програмни езици ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания България
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
• Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”,за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 16 февруари 2021 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

08.02.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК