Работник производство

За наш клиент, водеща международна производствена компания, търсим да назначим отговорни хора, с желание за екипна работа, за фабриката в района, за позицията:
РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВО/МАШИНЕН ОПЕРАТОР

Осигурен безплатен транспорт от следните населени места: гр. Мездра и с. Искрец

Изисквания:

• Средно (техническо образование е предимство);

• Техническа грамотност, знания и умения - предимство;

• Предишен опит на подобна позиция, препоръчително в производството;

• Коректност и лоялност;

• Умение за работа в екип;

• Отговорност към спазването на вътрешно фирмени правила.

Отговорности:

• Отговаряте за опаковането на готовите изделия;

• Спазване на общите изисквания за качество;

• Да наблюдава за правилното функциониране на машината;

• Стремиж за постигане планираните количества;

• Да спазва всички правила и инструкции за вътрешен ред и хигиена на работното място;Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение 1250 лв – 1700 лв нето;

• Бонуси и много допълнителни придобивки;

• Осигурена столово хранене на ниски цени;

• Безплатни фирмени продукти;

• Допълнителна здравна застраховка;

• Трисменен режим на работа;Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV или се обадете на 08********61. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани в условия на пълна конфиденциалност. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени за интервю.Лиценз 2418/18.12.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Своге

Дата:

28.06.2024

Организация:

Торо групс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Торо групс ООД може да получите ТУК