Координатор - продажби и логистикa- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, лидер в сферата на управление на отпадъците, с принос за непрекъснатото подобрение на качеството на живот и устойчиво екологично развитие, търсим да назначим:

Координатор - продажби и логистикa

Основни задължения:

Поддържане и развитие на клиентската база със стремеж за изграждане на дългосрочно партньорство;
Ежедневна комуникация с клиентите относно изпълнението на сроковете за приетите заявки;
Приемане, обработване и фактуриране на заявките от клиенти;
Координиране и администриране на процесите по изпълнение на поръчките;
Съблюдаване и сътрудничество при осъществяване на логистичните процеси;
Съхранение и завеждане на документация, водене на справки и отчетност;
Запознаване със законите за управление на отпадъците, обществените поръчки и различни нормативни актове, отнасящи се до управлението на отпадъци.

Компанията предлага:
Професионална реализация в компания с мисия и грижа за околната среда;
Трудов договор и пълни осигуровки;
Сигурност и дългосрочност в трудовите взаимоотношения;
Въвеждащо обучение и запознаване с добрите практики в сферата;
Работа в млад и сплотен екип;
Работна среда с иновативни практики и позитивна атмосфера.

Изисквания:
Висше образование – бакалавър/магистър;
1-3 години опит в сферата на търговията и/или логистиката;
Предишен опит с управление на отпадъци или участие в обществени поръчки ще се счита за предимство;
Отлични компютърни умения – MS Office;
Познания в сферата на Екологията ще се счита за предимство;
Комуникативност, високо ниво на организация, инициативност, самостоятелност, прецизност;
Активен шофьор – категория В.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

01.03.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК