Специлиаст Международна Търговия с Немски/ Турски/ Италиански- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, разнообразен доставчик на B2B услуги Специлиаст Международна Търговия с Немски/Турски/ Италиански

Компанията предлага:
Конкурентна заплата + атрактивна бонусна система
Възможности за растеж във фирмата
Курс за професионално обучение (платен от компанията).
Стандартно работно време понеделник - петък (9:30 - 18:00 ч.)
Мултикултурна и многоезична атмосфера
Бизнес пътувания

Изисквания:
Да владеете B2/C1 ниво на немски + говорещ английски на ниво B1
Преговарящ, уверен в себе си.
Добри комуникативни умения.
Силно мотивиран и ориентиран към търговия човек.

Основни задължения:

Водене на търговски преговори за договаряне най-изгодни условия за закупуване на стоки с фирмите-доставчици,производители ,дистрибутори.
Следи изпълнението на договорените условия: тарифи, срокове, бонуси, промоции
Предприема действия спрямо доставчиците за изпълнение и неизпълнение на договора след получаване на необходимата информация
Ползва всички нива на информационната система за изготвяне на анализ на продажбите, статистика за движението на цени и др

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

01.03.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК