Мърчандайзер София - 4 часа- София

ТЪРСИШ РАБОТА НА НЕПЪЛНО РАБОТНО ВРЕМЕ И СЕ НУЖДАЕШ ОТ ГЪВКАВОСТ? ТИ СИ НАШАТА ТАЙНА СЪСТАВКА!
Ако си студент или търсиш допълнителни доходи и искаш сам да определяш работното си време съчетавайки учене, забавления и спорт, Кока-Кола Хеленик е твоето място! Ние ти предлагаме 4 часов работен ден и гъвкавост през работната седмица. Ще ти поверим богато портфолио от световни и местни марки на българския пазар, които покриват поводите за консумация, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. В тази връзка ти ще бъдеш нашето лице пред клиентите ни, с които ще се срещаш всеки ден. Ще работиш в среда, в която ще имаш възможност да учиш, да развиваш уменията си и да прилагаш на пазара най–добрите практики в сферата на бързооборотните стоки.

ОТНАСЯ ЛИ СЕ ЗА ТЕБ?
Предпочиташ работа, която позволява повече движение, пред тази в офиса;
Сработваш се бързо с останалите и ти харесва да се срещаш с много хора;
Отговорен си и умееш да печелиш доверие;
Постигаш резултати и се адаптираш бързо в динамична среда;
Търсиш не само работа, но и възможност за развитие;
Имаш завършено средно образование или си студент;
Имаш възможност да използваш личния си автомобил за служебни цели, като ние ще покрием разходите ти за гориво;
Искаш да се учиш само от най-добрите търговци и доказаните пазарни практики

ТВОИТЕ КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:
Да познаваш и прилагаш принципите на добрия мърчъндайзинг в ежедневната си работа (наличност, позиция- продукти, съоръжения, точки на продажба, ценова комуникация, адекватни рекламни материали);
Подреждаш продуктите на компанията в съоръженията на обектите (секции и охладители) чрез спазване на мърчъндайзинг стандарти;
Изграждаш допълнителни дисплеи в обектите;
Разполагаш РОР материали и ценова комуникация в обектите;
Познаваш и добре комуникираш с клиентите в зоната си;
Правиш предложения за локални промоции, активации и други дейности с цел увеличаване на продажбите, както и подобряване на представянето ни в обекта

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Твърдо месечно възнаграждение и месечен бонус за постигнати резултати;
Увеличение на твърдото месечно възнаграждение, след успешно представяне през първите три месеца;
Гъвкаво работно време - 4 часов работен ден, съобразен с твоите възможности;
Брандирано служебно облекло;
Покриване на разходи за гориво/карта за транспорт;
Ваучери за храна и възможност за карта за спорт;
Възможност за развитие в компанията;
Достъп до най-добрите пазарни практики

НАШИЯТ ЕКИП
Ние сме екип от 36 хиляди ангажирани служители, който постига отлични резултати всеки ден в 29 страни, на 3 континента . Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.
Уникалната ни структура в България предоставя много и разнообразни възможности за развитие в областта на Производството, Логистиката, Продажбите, Маркетинга, Финансите, Човешките ресурси, IT системи и решения, Връзки с обществеността, Център за споделени услуги в областта на Финанси и ЧР.

ПРИНАДЛЕЖНОСТ В КОКА-КОЛА ХЕЛЕНИК
В Кока-Кола Хеленик искаме нашите хора да отразяват разнообразието на нашите клиенти и потребители. Ние се ангажираме да осигурим приобщаваща среда и равни възможности за всички.
Присъединете се към нас и помогнете за създаването на култура, в която процъфтяват разнообрани екипи и всеки е приобщен.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

16.02.2023

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК