ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ В МАЗАГИН ЗА БОИ

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш клиент, търсим да назначим професионалист на позиция:

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ В МАГАЗИН ЗА БОИ

Отговорности:
- Посреща и консултира клиентите на магазина;
- Основно познаване на видовете стоки, предлагани от фирмата;
- Организира процеса на приемане и съхраняване на предлаганите стоки;
- Познава сайта на дружеството и възможностите за информиране на клиентите;
- Участва в извършването на ревизии и инвентаризации.

Изисквания:
- Опит на подобна позиция - минимум една година;
- Средно образование;
- Умения за работа с касов апарат, бар код четец и ПОС терминал;
- Компютърна грамотност;
- Работа с програмата АЖУР Л - предимство;
- Отлични комуникативни и презентационни способности.

Компанията предлага:
- Отлични работни условия;
- Пет дневна работна седмица;
- Трудов договор с атрактивно възнаграждение + % от оборота;
- Въвеждащо обучение и възможност за развитие;
- Дългосрочна работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Лиценз № 2450 / 08.02.2018г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

03.11.2021

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК