Супервайзър производство- Пловдив

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент, международна производствена компания - лидер в сферата си, търсим да назначим мотивиран професионалист на позицията:

Супервайзър производство

Ключови отговорности:

• Планиране на дейностите по изпълнение на производствените поръчки;
• Контрол по спазването на производствените графици и план, както и изисквания за качество и корпоративни стандарти;
• Следене обезпечеността на производството с персонал, материали и ресурсите, необходими за своевременната реализация на продукцията;
• Оптимизиране на процесите и разходите в поверения участък;
• Координиране провеждането на дейностите по ремонти или поддръжка;
• Изпълнение на други задачи, свързани с длъжността.

Основни изисквания:

• Релевантен опит в производствена компания;
• Висше техническо образование;
• Много добро владеене на английски език;
• Лидерство и организационни умения;
• Много добри компютърни умения.

Компанията предлага:

• Конкурентно възнаграждение;
• Приятна и предизвикателна работна среда;
• Дългосрочна перспектива и реализация при коректен работодател.

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.04.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК