Продавач-консултант

БИО МАРКЕТ е водеща фирма в областта,занимаваща се с внос и търговия на био храни и органични продукти.Поставяме си високи лични и фирмени стандарти, които да развиваме и надграждаме постоянно, затова в екипа си приветстваме високо мотивирани към успеха, амбициозни и енергични хора, които желаят да развиват себе си заедно с нас.

Ако вярвате, че притежавате енергия и състезателен дух да постигате високи резултати, да бъдете ключова фигура в обслужването на клиенти, искате да се развивате в млад и успешен екип и в същото време да сте заобиколени от качествени, екслузивни, топ световни производители на такъв тип продукти, Вие сте добре дошли при нас.

Ние Ви предлагаме:
- Стартова заплата в размер до 1600 лв.
- Актуализация на твърдото месечно възнаграждение, след изтичане на стандартния шест месечен изпитателен срок.
- Периодична актуализация на твърдото месечно възнаграждение, в зависимост от индивидуалното представяне на служителя и прослуженото време във фирмата.
- Осигуровки съгласно длъжността.
- Възможност за кариерно развитие.
- Възможност да се пазаруват продукти от каталога на фирмата на преференциални служителски цени.
- Годишни тийм-билдинги и обучения.
- Вие получавате сигурност за работново си място, в тези трудни епидемични времена.
- Удобна локация на работното място.Предлагаме перфектни условия в широк и просторен обект в търговски център THE MALL

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:

- Поддържане на магазина подреден и чист.
- Следене на подредбата на продуктите и наличността, както и срокове, цени, етикети
- Работа в ТЪРГОВСКАТА част на обекта - ежедневно консултиране клиентите на фирмата и преки продажби на продуктовата гама.
- Работа с пари на каса.
- Спазване на работното време на обекта.
- Спазвате стандартите на фирмата по отношение на работно облекло и външен вид.

Моля, кандидатствайте за поцизията, като прикреките актуално ваше CV.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1600 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия
Нехранителни продукти
Хранителни продукти
Фармацевтични продукти
Промишлени продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.04.2021

Организация:

БИО МАРКЕТ БГ ЕООД

Повече информация за БИО МАРКЕТ БГ ЕООД може да получите ТУК