МЛАДШИ ТЪРГОВЕЦ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор - световен лидер на пазара в продажбите на мотори за ролетни щори, гаражни врати и решения за дома, търсим отговорен и мотивиран служител, който да се присъедини към Търговския екип на компанията:

МЛАДШИ ТЪРГОВЕЦ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Отговорности и задължения:

• Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
• Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения;
• Изготвяне на оферти;
• Изготвя анализи и отчети на дейността си;
• Да промотира продуктите пред клиента;
• Да подпомага отдел за събиране на вземанията;
Основни изисквания:

• Опит като търговски представител минимум 2 години с Бизнес клиенти;
• Завършено висше образование;
• Английски език на работно ниво;
• Задължително шофьорска книжка;
• Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
• Проактивна личност с умения за работа в екип;
Компанията предлага:

• Конкурентно възнаграждение, социален пакет и Бонусна схема;
• Развитие на професионалните умения;
• Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност;
• Служебен автомобил, пътни разходи, телефон и компютър;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК