TЪРГОВСКИ АСИСТЕНТ – ПРОДАЖБИ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой клиент, мотивиран и отговорен служител на длъжност:

TЪРГОВСКИ АСИСТЕНТ – ПРОДАЖБИ

Основни отговорности и задължения:

- Попълва формуляри и бланки за промоционални активности за определени клиенти
- Подготвя презентации, анализи и справки за продажбите и бюджетите
- Подготвя и изпраща заявки за стоки и проследява техните наличности
-Използва GPS софтуер при необходимост за изготвяне на пътни листи и анализ на маршрутите на служебните автомобили на търговците
- Активно комуникира с клиенти и отговаря на запитвания за промоционални активности
- Обработва документите за месечни плащания

Изисквания:

- Висше образование
- Много добро владеене на Английски език – писмено и говоримо
- Отлично владеене на MS Office – Excel, Word, PowerPoint
- Предишен опит на подобна позиция – 2 години
- Умения за работа в екип

Ние предлагаме:

- Стандартно работно време – офис на отлична локация
- Отлично месечно възнаграждение
- Добър социален пакет
- Възможност за кариерно развитие
- Работа в млад и позитивен екип

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Очакваме Ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК