Експерт международни продажби - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор - успешна компания в сферата на оптиката, на позицията:

Експерт международни продажби

Отговорности:

• Изграждане на дългосрочни взаимоотношения с настоящи и потенциални клиенти на компанията;
• Проактивно проучване и търсене на нови пазари и клиенти;
• Сътрудничи с екипа по „Маркетинг“ и „Бизнес развитие“, за да идентифицира и разшири възможностите за бизнес
• Изготвяне на оферти и предложения, осъществяване на търговски контакти и предлагане на продукти от портфолиото на компанията;
• Изпълнение на план за продажби за настоящи и нови клиенти на компанията;
• Организиране и участие в срещи, презентации и демонстрации в страната и чужбина;
• Участие в международни изложения и представяне портфолиото на компанията;
• Изготвя технически отчети за продажби, като събира, анализира и обобщава информация за продажбите и тенденции в областта, в която работи;
• Регулярно проучване на пазара.

Изисквания:

• Опит в сферата на продажбите минимум 2 години ;
• Висше образование- техническо, икономическо или юридическо;
• Свободна комуникация с клиенти на различни позиции и с различни рангове;
• Опит в продажби EMEA;
• Опит във водене на международни преговори;
• Много добро владеене на английски език. Всеки допълнителен език е силно предимтсво – руски, немски, испански, френски;
• Интерес в сферата на лов/оръжия/стратегия;
• Опит с участие в търгове ще се счита за сериозно предимство.

Компанията предлага:

• Стимулиращо възнаграждение от заплата и бонуси;
• Великденски и Коледни бонуси;
• Възможности за кариерно развитие и обучение в сферата на продажбите, участия в международни изложения;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Допълнителни финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!
Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК