Помощен персонал - подреждане на стока, временна заетост(дневна смяна)- Бургас

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За свой клиент - водеща търговска верига, Менпауър България търси мотивирани кандидати за позиция:

Помощен персонал

Основни задължения:

• Подреждане на стока в търговска зала;
• Следене за правилното етикетиране на стоките.

Изисквания:

• Навършени 18 години;
• Сръчност и отговорност;
• Желание за работа;
• Внимание към детайла.

Предлагаме:

• Пазарно ориентирано възнаграждение спрямо изработените часове - 7.50лв. чисто на час;
• Въвеждащо обучение;
• Приятелска работна среда;

Ако желаете да проверите тази възможност, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.радваме да разгледаме Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.09.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК