СЪТРУДНИК ПРОДАЖБИ- София

Описание

Менпауър - Твоят партньор за успешна кариера !

За наш партньор лидер в производвствената дейност, търсим идеалният кандидат за позиция:

СЪТРУДНИК ПРОДАЖБИ

Компанията предлага:
Работа в стабилна и развиваща се международна компания;
Атрактивен пакет социални придобивки;
Добро възнаграждение и допълнителни придобивки;
Интересна и динамична работа в успешна производствена компания;
Работно място - София, р-н Искър, в близост до метростанция.

Твоите задължения:
Подпомагане дейността на „Търговски отдел“;
Водене на кореспонденция с клиенти по имейл и телефон (на български и на английски език);
Изготвяне на фактури на български и чуждестранни клиенти;
Проследяване на складовата наличност чрез специализиран софтуер;
Приемане и организиране изпълнението на поръчки за производство;
Организиране на административната дейност в Търговски отдел.

Изисквания към теб:
Средно/ Висше образование;
Владеене на английски език – писмено и говоримо - В2 ниво;
Компютърни умения (Microsoft Office);
Отлични комуникативни умения;
Умение и желание за работа в екип.

Не се колебай!
Очакваме те - можеш да станеш част от невероятен екип.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

31.01.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК