Служител филиал на 4/6 - часов работен ден в Serdika Center

дм дрогери маркт е международно експандираща търговска компания със седалище в гр. Залцбург (Австрия). За нас работят повече от 62 606 служители в над 3 765 филиала в Австрия и клоновете в Централна и Източна Европа и принадлежим към най-добрите работодатели в Европа.

Търсим кандидати за обекта ни намиращ се в гр. София, в Serdika Center за позицията:

Служител филиал на 4/6 - часов работен ден

Основни отговорности:
- Консултиране: компетентно и професионално.
- Поддържане на асортимента и наличностите:
* приемане и заприхождаване на стоката;
* подреждане на асортимента по зададени планограми;
* правилно съхранение на стоката;
* етикетиране на артикулите;
* извършване на инвентаризации.
- Работа на каса:
* приветливо отношение към клиентите, за да могат да завършат плавно покупката си;
* информация за актуални промоции, както и за актуалния продукт на седмицата.

Изисквания:
- Образование: завършено средно образование.
- Професионален опит:опит в търговията на дребно или в търговската сфера е предимство;
- Социални умения:
* висока социална и професионална компетентност;
* отговорно отношение към работата, спазване на поети ангажименти;
* опит в консултирането на клиенти;
- Личностни качества:
* желание за професионално и личностно развитие;
* самоинициативност и целеустременост.

dm предлага:
- интересна работа с потенциал за разгръщане на индивидуалните възможности;
- възможност за активно участие в изграждането и планирането на работните процеси;
- сигурността и предимствата на голяма европейска компания;
- разнообразни възможности и перспективи за професионално развитие и израстване в кариерата;
- различни възможности за обучения и допълнителни професионални квалификации;
- приятен работен климат и модерно оборудване.

Проявявате ли интерес?
Кандидатирайте се до 13 юни 2021 г. писмено с автобиография, мотивационно писмо и приложена снимка!

Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

С изпращане на кандидатурата си, Вие се съгласявате личните Ви данни да бъдат събирани и обработвани от „дм България“ ЕООД за целите на подбора и назначаването, при спазване на императивните изисквания на действащото законодателство.

Вашите лични данни ще бъдат съхранявани при нас за максимален срок от 6 месеца, след което ще бъдат унищожени, освен ако не сте дали изричното си съгласие да бъдат съхранявани и обработвани за по-дълъг срок. В рамките на този срок Вашата кандидатура може да бъде взета предвид при последващи нови свободни позиции. В случай, че не желаете да бъдете вземани предвид, моля да се свържете с нас на посочените координати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1574 София, ул Никола Тесла 5, BSR 2, ет. 6

Дата:

28.05.2021

Организация:

дм България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за дм България ЕООД може да получите ТУК