Търговски агент

Д и Д КОМЕРС ЕНД ДИЛИВЪРИ" ООД е водеща фирма в областта на търговията с бързо оборотни хранителни стоки. Във връзка с разширяване на дейността си и разрастване на екипа, фирмата търси търговски агенти за гр. София:
Изисквания:
Опит на подобна позиция. Комуникативни умения,умения за работа в екип и умения за работа с широка продуктова гама. Инициативни и динамични личности.
Отговорности:
Предлага и продава артикулите на фирмата- пакетирани хранителни стоки в определен район от гр. София и околия.
Отговаря и се грижи за търговските контакти с клиентите на фирмата -магазини.
Открива и анализира нови пазарни възможности- работи активно за привличане на нови клиенти.
Отговаря за осъществяването на целеви обем продажби.
Компанията предлага:
Трудов договор. Гарантирано възнаграждение. Стимулиращи бонуси и прогресивно заплащане.
Работа в развиваща се фирма.

тел. за контакти: 0888 870 022 Христина Сотирова

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1100 до 2000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.05.2021

Организация:

Д и Д Комерс енд Диливъри ООД

Повече информация за Д и Д Комерс енд Диливъри ООД може да получите ТУК