ХИГИЕНИСТ/КА- Бургас

Описание

ХИГИЕНИСТ/КА

За подпомагане на екипа ни в гр. Бургас, гл. път Бургас-София, 4-ти километър, търсим ангажиран и отговорен

Основни задължения:

- Поддържа чистотата на обекта и прилежащите му външни територии
- Поддържа наличност от санитарно-хигиенни средства
- Сортира и извежда отпадъците на предвидените за това места

Ние предлагаме:

- дългосрочност и коректни трудови отношения;
- карта за отстъпка в обектите на дружеството;
- възможност за участие в програма Multisport;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, то моля, изпратете Вашата автобиография с посочен референтен номер директно онлайн

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

04.04.2024

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК