ОРГАНИЗАТОР ПРОДАЖБИ В ОНЛАЙН МАГАЗИН

Във връзка с разширяване на своята дейност фирмата търси да назначи офис сътрудник.

Задължения и отговорности:

- Документалната обработка на постъпилите онлайн поръчки;
- Обработка на клиентски запитвания по телефон, имейл и социални медии;
- Работа с административен панел на уебсайта на Magento ;
- Създаване и обновяване на съдържанието на уебсайта на Magento;
- Администриране и изготвяне на справки за складовите наличности към онлайн магазина;
- Подготвяне, пакетиране, лепене на товарителници за куриери;
- Въвеждане/премахване/редактиране на артикули в онлайн магазин и следене на складовите
наличности.

Кандидатът трябва да притежава следните умения и качества:

- Опит на подобна позиция
- Добра компютърна грамотност;
- Много добро владеене на MS Excel;
- Умение за работа в екип;
- Енергичност, отговорност, ефективност и прецизност;
- Интереси в сферата на онлайн търговията;
- Изключително внимание към детайла;
- Гъвкавост и лесно ориентиране в динамична среда;
- Способност за самостоятелно разпределяне на времето и изпълнение на поставените задачи
в срок;
- Умение за разрешаване на проблеми;
- Желание за учене и развитие;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

- Коректно отношение
- Трудов договор
- Фирмено обучение
- Отстъпки за служители 20%
- Фиксирано работно време от 09:00 - 18:00 часа

Ако нашето предложение Ви привлича и сте готови да приемете предизвикателството моля,
изпратете актуална автобиография на български език.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.06.2021

Организация:

Алмакид ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Алмакид ЕООД може да получите ТУК