Търговски представител / аксесоари за дограма / - Пловдив

Описание

Търговски представител / обков за врати и прозорци /
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор, международна компания - най-голямата в Европа, занимаваща се с търговия на обков и аксесоари за врати и дограми , търсим специалист за позиция:

Търговски представител / аксесоари за дограма /

Основни отговорности:

• Създава и поддържа мрежа от клиенти в поверения му район;
• Консултира клиентите на компанията относно характеристиките и предимствата на продуктите;
• Следи дистрибуцията на фирмените продукти в обектите;
• Следи за сроковете на разплащане с клиентите
• Познава пазара, конкурентите и следи тенденциите;
• Изготвя отчети и доклади за резултатите от своята работа и конюнктурата на пазара.

Изисквания:

• Опит на търговска позиция в релевантен бранш;
• Компютърна грамотност;
• Технически познания;
• Добри компютърни умения;
• Инициативност, комуникативност, много добри презентационни умения, позитивна нагласа и стремеж към професионално развитие.

Компанията предлага:

• Позиция в международна компания с 40-годишна история, корпоративна среда;
• Възможност за професионално развитие;
• Добро възнаграждение;
• Осем часов работен ден;
• Трудов договор с реални осигурителни вноски;
• Отлични условия на работа;
• Служебен автомобил, лаптоп и мобилен телефон;
• Обучения.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете своята автобиография!

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК