Търговски представител - земеделска техника - Плевен

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За търговския екип на наш партньор – компания, предлагаща земеделска техника, Менпауър България търси мотивиран специалист за позицията:

Търговски представител
/земеделска техника/

Фокус на позицията:

• Поддържане на ефективни взаимоотношения с настоящите и привличане на нови клиенти от региона в изпълнение на търговската стратегия на компанията и постигане на индивидуалните цели.
Основни отговорности:

• Идентифициране на пазарните възможности
• Консултиране на клиентите за възможностите и приложението на предлаганата техника и инвентар
• Активно търсене и привличане на нови клиенти на територията на региона
• Постигане на поставените цели за обем продажби и пазарно развитие
• Поддържане и актуализация на клиентска база данни
• Водене на преговори, изготвяне на оферти и сключване на договори с нови и настоящи клиенти
• Изготвяне на анализи и ежедневни и ежемесечни отчети, свързани с търговската дейност
Ние ще търсим във Вас:

• Висше икономическо/техническо образование
• Търговски усет и желание за дългосрочно развитие
• Опит в продажбата на едрогабаритна техника – минимум 2 години
• Познаване на пазара и тенденциите
• Отлични комуникационни и презентационни умения
• Опит с MS Office като работата със CRM е предимство
• Свидетелство за управление на МПС, категория B.
Компанията Ви предлага:

• Възможност за дългосрочна реализация в утвърдена компания
• Отлично възнаграждение и атрактивна бонусна схема
• Встъпително и последващи регулярни продуктови обучения
• Работа в подкрепяща среда с колеги професионалисти
• Служебен автомобил, лаптоп и телефон

Ако продажбите са Вашата страст и постигането на цели – движеща сила, то тази позиция е точно за Вас!
Изпратете ни своето актуално CV и ние ще се свържем с Вас!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК