РАБОТНИК МАГАЗИН - Банкя

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента търсим мотивирани кандидати за позицията:

РАБОТНИК МАГАЗИН

Компанията предлага:

• Много добро стартово възнаграждение – 1300-1500лв. бруто;
• Бонусна система и процент от продажбите;
• Ваучери за храна;
• Трудов договор и осигуровки;
• Приятна работна атмосфера и гъвкаво работно време на график (8-часови смени).
Отговорности:

• Обслужване и консултиране на клиентите в магазина относно продуктите;
• Работа с POS терминали за картови плащания;
• Отчитане на оборот от касата;
• Спазване фирмените стандарти.
Изисквания:

• Средно образование;
• Приветливост, позитивна нагласа, желание за общуване;
• Стремеж към постигане на резултати;
• Желание за учене;
• Способност за работа в динамична среда;
• Предходен опит на подобна позиция ще бъде предимство.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК