Представител/констултант

KappaMed е нова фирма която се занимава с медицинските средства, състояща се от ръководители с богат опит на пазара и представител на големи компании в чужбина.

За нашата развиваща се дейност търсим представител/констултант със седалище в София

Отговорности
- Ежедневна работа
- Работа с клиентите на фирмата, включваща поддръжка на вече съществуващи такива
- Постигане на качествените и количествените възложени цели

Задължения
- Опит в сферата на директни и индиректни продажби – от 2 до 3 години
- Желателно е кандидата да е с висше образование
- ОТЛИЧНО ВЛАДЕЕНЕ НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК (САМО С TOEFL ИЛИ IELTS СЕРТИФИКАТ)
- Отлична компютърна грамотност
- Шофъорска книжка категория B
- Отлични комуникативни и презентационни умения

Предлагаме
- Заплата плюс бонус след постигане на заложените цели
- Отлична професионална работна среда
- Възможности за развитие и продължаващо обучение в нова компания, която постоянно расте и се развива

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София ул Княз Борис 1-ви н. 148

Дата:

06.07.2021

Организация:

Kappamed LTD

Детайли за организацията:

Повече информация за Kappamed LTD може да получите ТУК