Търговски представител, Бизнес клиенти (по заместване) – гр. Плевен

Вие сте динамична личност и вярвате, че продажбите са не просто работа, а начин на живот? В същото време не се боите от трудности и умеете да постигате резултати. Готови ли сте да работите здраво и да печелите много?!

Ако отговорът Ви е ДА - нашето предложение е точно за вас!

За дирекция Корпоративни продажби ние търсим Търговски представител ориентиран към продажби и професионално следпродажбено обслужване.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:
• Продажба на услуги и продукти на Vivacom спрямо нуждите на нашите клиентите
• Презентация на място пред клиента на дейността на компанията, както и условията за предоставяне на телеком решения
• Повишаване на приходите в клиентската база, постигане на поставените цели и цялостната удовлетвореност на клиентите от работата с Вас и Vivacom
• Съдействие при разрешаване на телекомуникационни казуси на клиентите съгласно вътрешни правила на компанията

УСПЕШНИЯТ КАНДИДАТ ПРИТЕЖАВА:
• Висше образование, владее английски език и има добра компютърна грамотност (MS Office)
• Търговски опит в сферата на телекомуникации или ИТ
• Умения за активна директна работа с корпоративни клиенти
• Способност за убеждаване, устойчивост и отстояващо поведение
• Шофьорска книжка категория B

И за да носи работата пълно удоволствие, ние Ви предлагаме:
• Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компанияв България
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
• Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване:
Ако припознавате себе си в нашето предложение и искате да станете част от успешния търговски екип на Vivacom изпратете автобиография, мотивационно писмо и препоръка за позицията, като натиснете бутон „Кандидатствай“не по-късно от 11 юли 2021 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

БТК EАД, с ЕИК 831642181 е администратор на лични данни с рег.№ 0014414. Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закон за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. БТК EАД може да предоставя личните Ви данни на юридически и физически лица, на които са възложени действия и дейности във връзка с осъществяване на подбор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели, както и да бъдете уведомени преди първото разкриване на личните Ви данни. то предложение е точно за вас!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

07.07.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК