консултант - продавач

Ние сме утвърдена верига в град София с дългогодишен опит в продажбите на дребно на битова химия ,средства за лична хигиена и маркова декоративна козметика. Търсим да назначим консултант - продавачка за магазина ни в кв. Дървеница бул. Св.Св. Климент Охридски No 27

Основни задължения:
- посрещане и професионално и любезно обслужване на клиентите;
- консултиране и информиране на клиентите за качеството и характеристиките на предлаганата стока;
- бързо навлизане в спецификата на предлаганите стоки;
- приемане, подреждане и аранжиране на артикулите;
- поддържане на търговския вид и хигиена на работното място;
- поемане на материална отговорност.
Изисквания към кандидатите:
- отлични комуникативни и презентационни умения;
- търговски усет;
- мотивация за постигане на добри резултати;
- позитивно настроение и усмивка;
- умения за работа в екип;
- основни компютърни умения;
- готовност за работа по график
Ние предлагаме:
- атрактивно заплащане
- основна заплата плюс допълнителни бонуси;
- минимално нетно трудово възнаграждение при 15 работни дни в месеца/ 150 часа -1200 лева
- паричен бонус за рождения Ви ден
- дългосрочна ангажираност
- трудов договор и осигуровки;
-платено въвеждащо обучение на място;
- професионална работна среда и приятелска атмосфера;
- работа по график
- магазините ни работят седем дни в седмицата.
На Коледа и Великден почиваме по 2 дни,които са платени.
С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1520 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.07.2021

Организация:

ДИСК ЕС ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДИСК ЕС ЕООД може да получите ТУК