Регионален търговски представител /Регион Изток/ - Варна

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка със създаването на търговски екип на своя клиент в България – международна производствена компания – един от най-големите производители на покривни и стенни системи.

Ако продажбите Ви се отдават и притежавате опит в строителния бранш?
Търсите динамика и комуникация с различни клиенти?
Искате да се развивате и да учите нови неща?

Ако отговорът е „Да“ сте попаднали на подходящата позиция: Регионален търговски представител /Регион Изток/

Вашите отговорности ще включват:
Отговаряте за активното търсене и привличане на нови клиенти и промотирането на широка гама от продукти;
Поддържане на търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
Консултиране на клиентите, анализирне на техните потребностите и предлагане на оптимални решения;
Активно участие в организирането и провеждането на демонстрации на продуктите;
Сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията;
Изготвяне на анализи и отчети на дейността си.

За позицията ще Ви е необходимо:
Мотивираност, енергичност и умение за работа в динамична среда;
Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
Професионален опит на подобна позиция е предимство;
Проактивна личност с умения за работа в екип;
Техническо образование би било предимство;
Шофьорска книжка кат. B.

Компанията предлага:
Трудов договор и реални осигуровки;
Въвеждащо обучение съобразно професионалните Ви нужди;
Конкурентно възнаграждение;
Работа в сплотен и мотивиран екип;
Възможност за професионално развитие.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете директно своята автобиография!

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК