Продавач-консултант /Paradise Center график 2х2/

За магазина на наш клиент, който е официален представител за България на продукти и аксесоари за пътуване Human Capital Store търси Продавач консултант.

Основни задължения:
- Поддържа търговския вид на работното място
- Посреща и обслужва клиенти
- Познава видовете продукти, които се предлагат в магазина
- Приема парични суми, издава касови бележки и седмично изготвя отчет

Изисквания:
- Желание за комуникация с клиенти
- Предимство е владеенето на базов разговорен английски език
- Опит на подобна длъжност

Клиентът ни предлага:
- Твърдо възнаграждение от 850лв. Нето
- Служебно облекло
- 2 работни / 2 почивни дни с работно време 10:00 21:00 ч. съгласно предварително изготвен график
- Спокойна работна среда и сплотен колектив

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

12.11.2021

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК