ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ 6 или 8-часов работен ден в магазин Интерспорт- Галерия Бургас

Описание

Какви ще бъдат твоите задачи и отговорности?

Ти ще бъдеш лицето на нашата компания;
Ще обслужваш клиентите в магазина;
Ще се грижиш за правилната подредба на всички артикули;
Ще бъдеш активен участник в приемането на стоката, нейната подготовка и излагане в магазина;
Ще участваш в инвентаризация на стоките.

Ако ти :
Си екипен играч;
Обичаш спорта;
Търсиш гъвкаво работно време;
Имаш подход към клиентите;
Имаш желание за развитие;

Какво ти
предлагаме:

Трудов договор с реални осигуровки;
Ваучери за храна;
Работа на пълен/половин работен ден в международна компания с възможности за кариерно развитие;
Работа на смени с изключително гъвкаво работно време;
Платено въвеждащо обучение;
Допълнително здравно застраховане;
Карта Мultisport на преференциална цена;
Отстъпка при пазаруване в магазините ИКЕА 15 % и Интерспорт 20 %
Месечен бонус, обвързан с представянето на магазина;
Ваучер при раждане на дете 100 лв;
Ваучер при сключване на брак 240 лв;
Ваучер за децата отличници на нашите служители 160 лв;
Ваучер за новоприет студент – дете на наш служител 320 лв.
Какво очакваме от теб?
Ти си общителен, отговорен и мотивиран;
Имаш желание да учиш и да се развиваш;
Проявяваш любезно отношение към клиентите.

Интерспорт
България гарантира:
Коректно отношение;
Дисциплина, точност и прозрачност в трудовите взаимоотношения;
Пълна конфиденциалност при разглеждането на кандидатурите;
Пълна защита на личните ти данни според новата регулация на ЕС и действащото българско законодателство.
Кандидатствай сега и стани част от семейството на Интерспорт!

Талантът печели игри, но работата в екип печели първенства.
Стани част от семейството на Интерспорт и се почувствай като победител!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

ул. Околовръстен път №216

Дата:

22.03.2024

Организация:

Дженко България ЕООД

Повече информация за Дженко България ЕООД може да получите ТУК