Сътрудник отдел продажби - проектиране на кухни / 8-часов работен ден, IKEA/ИКЕА Бургас

В ИКЕА обичаме да вършим нещата по малко по-различен начин и да се забавляваме в процеса на работа. Ние вярваме в хората, затова, каквото и да правим, винаги поставяме нашите колеги и клиенти на първо място.

Нашето предложение за теб:
Работа на смени
Въвеждащо обучение и много други тренинги
Високо професионална и бързо развиваща се работна среда

Ваучери за храна - до 200 лв.
Годишен бонус, обвързан с представянето на магазина
Отстъпка при пазаруване в магазини ИКЕА – 15 % и Интерспорт – 20%
Допълнително здравно осигуряване
Карта Multisport
Ваучери за почивка от вътрешни инициативи

Ваучер при раждане на дете – 100 лв
Ваучер при сключване на брак – 240 лв
Ваучер за децата отличници на нашите служители – 160 лв
Ваучер за новоприет студент – дете на наш служител – 320 лв

Твоите задачи:
познавате отлично характеристиките на продуктите в обекта – предимства, материали, цени, ползи за клиентите;
проектирате кухни със специализиран софтуер.
осигурявате възможно най-доброто обслужване на нашите клиенти. Те са нашият пръв приоритет;
гарантирате, че обектът е винаги готов да посреща посетители по отношение на цени, правилно сглобени продукти и безопасност през целия ден;

Твоят профил
опит в сферата на търговията на дребно с големи обеми от бързооборотни стоки е предимство;
много добра комуникативност и умения за работа в екип;
инициативност и умения за решаване на проблеми;
способност за работа в динамична среда.
Нямаш предишен опит? Това не е проблем!

Изпрати ни твоята автобиография в .doc или .pdf формат.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, бул.“Околовръстен път“ 216

Дата:

22.02.2024

Организация:

Хаус Маркет България ЕАД

Повече информация за Хаус Маркет България ЕАД може да получите ТУК