УПРАВИТЕЛ КЪЩА ЗА ГОСТИ- Варна

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения зa подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За наш клиент търсим да назначим

УПРАВИТЕЛ КЪЩА ЗА ГОСТИ

Ние ще ви предложим:
• Отлично възнаграждение и коректно отношение
• Бонус система
• Покриване на транспортните разходите
• Възможност за настаняване
• Възможност за стартиране веднага

Изисквания:
• Релевантен опит по позицията, за която кандидатствате
• Висше образование в областта на туризма се счита за предимство.
• Владеене на английски се счита за предисмтво
• Много добра компютърна грамотност.
• Отлични организаторски и ръководни умения, умения за работа с клиенти и работа в екип.
• Мотивация за постигане на резултати

Задължения и отговорности:
• Организира цялостната дейност по посрещане, настаняване и обслужване на
• Клиентите.
• Контролира качеството на предлаганите хотелски услуги.
• Контролира ремонтите, реконструкциите и модернизацията на обекта.
• Утвърждава графиците за работа на персонала в хотела.
• Отговаря и следи за воденето на всички хотелски регистри и документация.
• Изпълнява и други задължения във връзка с длъжността си.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

29.03.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК