ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ – ИЗМЕРВАТЕЛНИ ИНСТРУМЕНТИ И МАШИНИ

Създадена през 1992 г., ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско-инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

Направлението "Измервателни инструменти и машини” на ЕВРОМАРКЕТ предлага ръчни и механизирани/автоматизирани/ измервателни решения за линейни измервания. Ние си партнираме с някои от най-големите световни производители в областта на измервателните инструменти и оборудване –Mitutoyo, FARO, ElektroPhysik и др.
Във връзка с нарастващите нужди на нашите клиенти увеличаваме нашия екип и откриваме нова позиция – ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ – ИЗМЕРВАТЕЛНИ ИНСТРУМЕНТИ И МАШИНИ

Основни отговорности:
• Активно осъществява контакти с настоящи и нови клиенти в поверения му регион (Западна България)
• Организира срещи, презентации и демонстрации и води търговски преговори с цел реализиране на продажби
• Дава решения за приложенията на продуктите, за които отговаря, на база на специфичните нужди на клиента
• Грижи се за клиентската удоволетвореност и на добрия имидж на компанията

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Специални умения:
Изисквания за заеманата длъжност: • Технически познания в областта на техническото чертане • Компютърна грамотност • Владеене на Английски език (средно ниво) • Шофьорска книжка кат. В Предимства: • Търговски опит с технически продукти Личностни качества: • Отговорност и дисциплинираност • Любознателност и интерес към новите технологии • Умения за работа в екип • Конфеденциалност и лоялност

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

09.03.2023

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК