ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК ОТДЕЛ ПОРЪЧКИ

Фирмата е специализирана в изработката и монтаж на дограма. Търси да назначи технически сътрудник – динамичен професионалист с интерес към организирането на работния процес и обслужването на клиенти.

ОТГОВОРНОСТИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

• Да консултира и предлага продуктите и услугите на фирмата на потенциални клиенти;
• Да приема и обработва поръчки на клиенти, изготвяне на оферти за дограма;
• Да обработи на чертожна програма заявката на клиента;
• Да отговаря и обслужва запитвания от клиенти;
• Да подпомага дейността по обработка и подаване на документи;

ИЗИСКВАНИЯ:

• Добра техническа грамотност
• Отлична компютърна грамотност, владеенето на AUTO CAD е предимство;
• Отговорност и организираност при изпълнение на служебните задължения.
• Инициативност, енергичност и добри комуникативни умения;
• Лоялност, прецизност и отговорност;
• Добри умения за разпределение на времето и за работа в екип.
• Отлична памет и ориентация

ПРЕДИМСТВО ПРИ КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Опит на подобна позиция;
- Работа с първични счетоводни документи;
- Умения за позитивна комуникация;
- Работа с касов апарат;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Петдневна работна седмица;
- Трудов догово и осигуровки, съгласно КТ;
- въвеждащо обучение и възможност за реализация;
- отлични условия на труд;

Ако отговаряте на посочените изисквания и критерии за длъжността, изпратете вашето СV с актуална снимка. Предоставената информация ще бъде разгледана във връзка с длъжността и попада под защитата на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1100 лева на месец

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

10.09.2021

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК