Аранжор-касиер /временна заетост/ - Банско

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда. Компанията търси да назначи амбициозни и мотивирани за работа кандидати за следната позиция:

Аранжор-касиер

Вашите отговорности ще включват:
- Приемане, складиране, зареждане, подреждане, етикетиране на стока;
- Проследяване дали стоките са поставени на правилните места и са правилно ценово обозначени;
- Работа на каса спрямо утвърдени стандарти;
- Отчитане на парични средства в края на работния ден.

Изисквания:
- Средно образование;
- Опит в търговията с бързооборотни стоки;
- Комуникативност, отговорност и лична мотивация;
- Готовност за работа на две смени: от 6:30 до 15:00 ч. и от 13:30 до 22:00ч.;
- Притежание на валидна здравна книжка - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 910 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

20.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК