Касиер

Описание

Описание и изисквания:
Задължения и отговорности

Касиерът е материално отговорно лице, което е необходимо да познава

стоките, които се предлагат в магазина (местонахождение, окомплектовка, група стоки);
услугите, процедурите, стандартите, приети за по-ефективно изпълнение на служебните задължения.

Касиерът маркира стойностите на стоките, издава касови бележки и поставя покупките във фирмени торбички.

Въвежда реквизитите за издаване на фактури.

Правилно попълва документите за върната стока, като спазва процедурите за регистриране, рекламация и замяна на стоки

Издава и попълва гаранционните карти.

Съхранява постъпилите парични средства до момента на отчитането им.

След приключване на смяната отчита оборота на касата си пред главния касиер или управител.

Следи за редовността на паричните средства (проверка с UV лампа).

Зарежда работното си място с необходимите консумативи.

Проверява и контролира стоките, които преминават през касата, следи за съответствието на баркодове и съответствието им на екран.

Предоставя достоверна и актуална информация на клиентите.

Участва при избора на стоки на касата (видове, цени, количества). Следи за тяхната наличност и подрежда съответните артикули.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1300 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ЖК Дружба 2, РУМ Дружба 2

Дата:

30.09.2021

Организация:

Ивда Гео ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ивда Гео ЕООД може да получите ТУК