Експерт „Работа с търговци” – по заместване - Севлиево

Описание

Експерт „Работа с търговци” – по заместване
за региона, включващ Велико Търново, Габрово, Севлиево, Русе

Основни задължения:
• Намиране и оценяване на потенциални клиенти за предлагане на ПОС терминални устройства;
• Сключване на договори с потенциални клиенти и обучаване персонала на търговеца за работа с банков продукт;
• Участие в работата по внедряване, функциониране и усъвършенстване на услуги, свързани с банков продукт;

Изисквания за заемане на длъжността:
• Много добра компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel, Outlook);
• Инициативност, отговорност, комуникативност, предприемчивост и ориентираност към постигане на реални успехи;
• Гъвкавост и оригинален подход в създаването на търговски контакти;
• Пазарна ориентираност и решителност;
• Следене пазара в търсене на нови клиенти;
• Умения за работа в екип.
• Личен автомобил.

Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
• Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;

Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Професионална автобиография /CV/ на български език – с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Севлиево

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

07.10.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК