Търговец - Варна

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор търсим отговорен и мотивиран служител, който да се присъедини към Търговския екип на компанията.

Отговорности и задължения:

• Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти и промотирането продуктите, предлагани от компанията;
• Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
• Консултира клиентите, анализира техните потребности и предлага оптимални решения;
• Поддържа база данни на клиенти и помага за решаването на възникнали казуси;
• Изготвя договори и оферти;
• Сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията;
• Изготвя анализи и отчети на дейността си.
Основни изисквания:

• Опит в търговията със строителни материали се счита за предимство;
• Мотивираност, енергичност и умение за работа в динамична среда;
• Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
• Професионален опит на подобна позиция е предимство;
• Възможност за пътуване в страната.

Компанията предлага:

• Атрактивно възнаграждение и допълнително стимулиране за резултатите;
• Възможност да приложите знанията и уменията си в утвърдена компания, както и да придобиете нови такива;
• Въвеждащо фирмено обучение в хода на работата;
• Възможност за професионално израстване;
• Допълнителен социален пакет.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК