Продавач-консултант в кв. Овча Купел

Описание

Описание и изисквания:

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, занимаващ се с търгвия на продукти за домашна потреба и отличаващ се с това, че е магазин тип Китайски мол, активно търсим да назначим Продавач-консултант в кв. Овча Купел

Отговорности:
• Работа на каса;
• Обслужване на клиенти;
• Приемане и зареждане на стока в склада на магазина;
• Зареждане и позициониране на артикулите на регала;
• Поставяне на стикери, етикети и цени на продуктите.

Компанията предлага:

• Трудов договор – пълни осигуровки;
• Отлично стартово възнаграждение;
• Допълнително възнаграждение под формата на бонуси;
• Работно време - 4 на 2 от 09:00 до 19:30 ч.
• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения.

Изисквания:

• Отлични социални и комуникативни умения;
• Вежливо отношение към клиентите с индивидуален подход;
• Умения за работа в екип;
• Готовност за работа с парични средства;
• Мотивация и желание за работа;
• Отговорност и дисциплинираност при изпълнение на служебните задължения.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

12.10.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК